Ell Circo D’ell Fuego, Circus Doen, Circusles specialisatie Acro-porté Collectief, Foto: Jasper Léonard
Lesaanbod

Specialisatieles Acro-porté Collectief

Vanaf 14 jaar
Inschrijven

Over de specialisatieles Acro-porté Collectief

In de specialisatieles Acro-porté Collectief leer je dragen en vliegen, gooien én vangen.

We gebruiken de kracht en de veiligheid van de groep om verschillende acro-porté technieken uit te proberen. Samen gooien en klimmen we doorheen het jaar hoger en hoger, terwijl we onze porté-skills verder ontwikkelen.

Goed om weten: je hoeft niet met een vaste partner naar deze les te komen. Zowel beginnende als gevorderde acrobaten kunnen aansluiten.

Wat neem ik mee?

Voorzie losse, sportieve kledij met broek zonder ritsen of knopen en turnsloefjes (soepele zool). Opgelet! Tijdens de les zal er gezweet worden. Breng dus zeker een drinkbus met water mee!

Proefles volgen?

Ben je niet helemaal zeker of deze les iets voor jou is? Er is maar één manier om dat te ontdekken: gewoon eens komen meedoen.

Dat hoeft niet per sé aan de start van het circusjaar te gebeuren. Het kan eigenlijk gewoon het hele jaar door. Het enige wat je moet doen is ons even op de hoogte brengen via info@ecdf.be. Heb je de circusmicrobe na jouw proefles goed te pakken? Dan kan je inschrijven via onze online inschrijvingstool.

    Deel dit artikel

Lesmomenten

De lessen starten in de week van 18 september 2023. Inschrijven kan vanaf 24 april 2023 voor bestaande leden en vanaf 8 mei 2023 voor nieuwe leden.

Maandag
20:00 - 22:00
Vanaf 14 jaar
SPRK Antwerpen
€ 275 Basistarief
€ 193 VT-tarief

Lesgeld (exclusief 30 euro lidgeld)

Bekijk de opties voor kortingen

Bij Ell Circo D’ell Fuego krijg je  een korting van 30% op alle lessen als je recht hebt op het statuut Omnio of Verhoogde Tegemoetkoming. Als je in het bezit bent van de juiste documenten met betrekking tot verhoogde tegemoetkoming dan kan je de optie ‘omnio-statuut’ aanduiden in onze inschrijvingsmodule. De korting wordt op het einde van je inschrijving verrekend in het betaalbericht. Neem contact op met je ziekenfonds om de voorwaarden voor een Statuut Verhoogde Tegemoetkoming te bekijken en het statuut aan te vragen.

De korting die we zelf geven kan je bovendien combineren met andere kortingen van de Stad Antwerpen (VT-statuut) en het ziekenfonds (iedereen). Tot slot is Ell Circo D’ell Fuego een erkend jeugdwerkinitiatief. Als gevolg daarvan krijgen alle leerlingen onder 12 jaar automatisch een fiscaal attest voor kinderopvang die je in rekening kan brengen in je belastingaangifte.

Ontdek alle opties voor kortingen

Acro-porté Collectief

Ell Circo D’ell Fuego, Circus Doen, Circusles specialisatie Acro-porté Collectief, Foto: Jasper Léonard
Ell Circo D’ell Fuego, Circus Doen, Circusles specialisatie Acro-porté Collectief, Foto: Jasper Léonard
Ell Circo D’ell Fuego, Circus Doen, Circusles specialisatie Acro-porté Collectief, Foto: Jasper Léonard

Iets voor jou?

Alle bekijken
Ell Circo D’ell Fuego, Multi-circus, Foto: Ysabel Jongeneelen
Lesaanbod

Specialisatieles Luchtacrobatie (-18)

SPRK Antwerpen
Vanaf het 3de leerjaar
Ell Circo D'ell Fuego, Vliegende Trapeze, Foto: Jasper Léonard
Lesaanbod

Specialisatieles Vliegende Trapeze (-18)

SPRK Antwerpen
Vanaf het 5de leerjaar
Ell Circo D'ell Fuego, Acro-bad, Jasper Léonard
Lesaanbod

Acro-bad

SPRK Antwerpen
Vanaf het 3de leerjaar
Ell Circo D’ell Fuego, Circus Doen, Circusles Acro-circus, Foto: Jasper Léonard
Vakantiestages

Krokusstage Acro-circus

SPRK Antwerpen
1ste-6de leerjaar
Ell Circo D'ell Fuego is een open huis voor jonge artiesten.

Ik wil circus maken

Ell Circo D'ell Fuego is een open huis voor jonge artiesten. We zorgen voor ondersteuning op verschillende niveaus. Zodat zij hun weg vinden in het culturele landschap. En er vooral hun ding kunnen doen.

Ontdek meer