The Sequel: Een blik achter de schermen

Videomaker Kasper Mols (GROM) trok naar het laatste repetitieweekend van The Sequel voor een exclusieve blik achter de schermen.

Sinds begin 2024 werken circusjongeren uit Brussel, Gent en Antwerpen samen aan een intensief artistiek avontuur: The Sequel. Net voor de première bij Bronks in Brussel trok filmmaker Kasper Mols (GROM) naar het allerlaatste repetitieweekend in Gent.

Hij sprak er met Martha (Circusplaneet), Marcel (Circus Zonder Handen), Jonas (ECDF) & artistiek coach Filip over hoe ze elkaar ontmoetten en samen een voorstelling maakten. Maar ook over nieuwe dingen proberen, elkaar omhoog helpen en de terugkerende uitdaging om overal met iedereen op tijd te zijn.

De voorstelling in Brussel is intussen gepasseerd. Die van Antwerpen (op 11/11 om 15:00 in De Singel) en Gent (op 23/11 om 19:30 in Arca Theater) zijn uitverkocht. Je kan je wel registreren op de wachtlijst door een mailtje te sturen naar info@ecdf.be voor de show in Antwerpen en inschrijven@circusplaneet.be voor de show in Gent.

The Sequel is een project van Circus Zonder Handen, Circusplaneet en Ell Circo D’ell Fuego. Het project kwam tot stand in samenwerking met Globelink, BRONKS, De Singel, Sabbatttini & Arca Theater en met steun van de Vlaamse Overheid.

Nieuws

Alle bekijken
Circus maken

Dit zijn de starters van START-UP LABO #4

17 oktober 2025
Masterclasses

Een terugblik op de Summer Course Clowning 2025

11 september 2025
Circus doen

Het circusjaar is bijna daar

28 augustus 2025